1398/03/06
اخبــــار
تاریخ: 1395/01/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 1427 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
اطلاعیه/نتیجه جلسه مشترک کانون با شرکت همراه اول(18/01/95)

اطلاعیه/نتیجه جلسه مشترک کانون با شرکت همراه اول(18/01/95)

 پیرو جلسه برگزار شده در روز دوشنبه مورخ  95/01/16 فی مابین نمایندگان کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور با نمایندگان معاونت امور مشترکین شرکت همراه اول نقطه نظرات و انتظارات دفاتر پیشخوان دولت منعکس و پس از بحث و بررسی مراتب زیر مورد توافق واقع گردید .

1-با توجه به بند 12- 5 قرارداد تنظیم شده با دفاتر مبنی بر تغییر آدرس دفاتر برای مدت سه سال مقرر گردید در صورت درخواست دفاتر برای جابجائی مراتب توصیه ای از سوی کانون و انجمنهای استانی اخد گردد و بر اساس آن نتیجه به دفتر اعلام گردد.
2-در خصوص تغییر نام که دفاتر دچار مشکل بودند در صورتی که پروانه خود را تغییر نام دهند شخص جدید به عنوان متقاضی جدید شناخته خواهد شد و براساس شرایط و ضوابط پیشنهاد دفتر بررسی و با داشتن شرایط گروه B ، با گروه B  دفتر موافقت خواهد شد.
3-در خصوص اخذ تضامین با توجه به پیشنهاد کانون مقرر گردید ضمن اخذ تائیدیه از جناب آقای کاظمی با برگزاری نشستی کارشناسی نسبت به تعیین سطح ریسک دفاتر اقدام و بر اساس آن به صورت ترکیبی و ارائه ضمانت نامه تجمیعی از سوی کانون برای دفاتر در این خصوص اقدام گردد.( حداکثر زمان یک ماه )
تبصره : با توجه به ضرورت تعیین شرایط بند فوق تا زمان اتخاذ تصمیم و تفاهم در این بخش روند اجرائی فعالیت دفاتر به شکل قدیم و تا یکماه آینده ادامه خواهد یافت.
4-به منظور تسهیل امورکلیه دفاتر قطع سرویس شده با ابلاغ همراه اول مجددا سرویسشان برقرار خواهد شد.
5-در خصوص دفاتری که تغییر نام خواهند داد تا تعیین وضعیت بند 3 دفاتر جدید می بایستی نسبت به ارائه ضمانت نامه 100 میلیون ریالی و چک مربوطه اقدام نمایند

کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت ضمن تشکر از تمامی انجمنها و دفاتر کشور و شرکت همراه اول، بر این باور است با توجه به مراتب فوق و تشکیل جلسات منظم دوره ای با همراه اول زمینه تعاملات مناسب تر فی مابین فراهم گردد. 

کد: 387
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • اطلاعیه/نتیجه جلسه مشترک کانون با شرکت همراه اول(18/01/95)
امتیاز بندی
پیوندهای مفید

حمایت از کالای ایرانی

فراخوان دفاتر پیشخوان

با سلام

به اطلاع متقاضیان ثبت نام شده در سامانه فراخوان دفاتر پیشخوان دولت می رساند نتایج فراخوان از طریق سایت استانداری خوزستان اعلام خواهد گردید، لذا از مراجعه حضوری به استانداری جداً خودداری فرمایید.

دبیرخانه کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان

تقویم روز و اوقات شرعی
امروز :
هجری شمسی
هجری قمری
میلادی

اوقات شرعی اهواز:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
نیمه شب شرعی :

نظرسنجی
نظر شما در خصوص ارائه خدمات بیمه ای در دفاتر پیشخوان دولت چیست؟


ثبت نظر