1398/03/06
اخبــــار
تاریخ: 1394/07/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 944 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان

انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان

 با پیشنهاد استاندار خوزستان و حکم وزیر کشور آقای جمال عالمی نیسی به عنوان معاون توسعه  مدیریت و منابع انسانی استان خوزستان منصوب شد.

 
بخشی از متن حکم انتصاب علمی نیسی به شرح زیر می باشد.
 
جناب  آقای عالمی نیسی
 
سلام علیکم
 
بنا به پیشنهاد استاندار محترم خوزستان و تأیید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان منصوب می شوید.
 
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق ، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
 
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای از درگاه پروردگار قادر و متعال خواستارم.
 
لازم به ذکر است جمال عالمی نیسی که طی انتخابات ریاست جمهوری سال 92از اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی بوده از مدیران ایثارگر استان خوزستان می باشند  که در دوران خدمت خود در سمت فرماندار چندین شهرستان بوده است و همچنین در سال گذشته به عنوان مشاور اجرایی  استاندار خوزستان مشغول به کار بوده است.
کد: 378
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان
امتیاز بندی
پیوندهای مفید

حمایت از کالای ایرانی

فراخوان دفاتر پیشخوان

با سلام

به اطلاع متقاضیان ثبت نام شده در سامانه فراخوان دفاتر پیشخوان دولت می رساند نتایج فراخوان از طریق سایت استانداری خوزستان اعلام خواهد گردید، لذا از مراجعه حضوری به استانداری جداً خودداری فرمایید.

دبیرخانه کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان

تقویم روز و اوقات شرعی
امروز :
هجری شمسی
هجری قمری
میلادی

اوقات شرعی اهواز:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
نیمه شب شرعی :

نظرسنجی
نظر شما در خصوص ارائه خدمات بیمه ای در دفاتر پیشخوان دولت چیست؟


ثبت نظر